UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo sobie nie umiesz poradzic w zyciu, a jedyne na co liczysz to na emeryture. Zamiast zaczac sie rozwijać i myslec nad wlasna dzialanoscia. Wtedy na pewno by sie lepiej robilo ;)))

S333

Anuluj