UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo sobie nie umiesz poradzic w zyciu, a jedyne na co liczysz to na emeryture. Zamiast zaczac sie rozwijać i myslec nad wlasna dzialanoscia. Wtedy na pewno by sie lepiej robilo ;)))
S333
Bo sobie nie umiesz poradzic w zyciu, a jedyne na co liczysz to na emeryture. Zamiast zaczac sie rozwijać i myslec nad wlasna dzialanoscia. Wtedy na pewno by sie lepiej robilo ;)))
S333