Wybrany wątek opinii
Taaak nowa remiza strażacka na przeciwko jednostki ze swymi wozami, pułk logistyczny czyli dużo sprzętu wyjeżdżającego i wjeżdżającego z jw. a ulice wokół już zakorkowane. Co to będzie jak się jedno i drugie sfinalizuje ?? A przed św. zmarłych i po ? Nowa hala remontowa tuż przy osiedlu ZA POLITECHNIKĄ. Cicho to na pewno nie będzie. A było to taki spokojny rejon miasta. .. był.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
Prezio zrobi estakade, spooko!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Tez mam podobne zastrzezenia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0