UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Taaak nowa remiza strażacka na przeciwko jednostki ze swymi wozami, pułk logistyczny czyli dużo sprzętu wyjeżdżającego i wjeżdżającego z jw. a ulice wokół już zakorkowane. Co to będzie jak się jedno i drugie sfinalizuje ?? A przed św. zmarłych i po ? Nowa hala remontowa tuż przy osiedlu ZA POLITECHNIKĄ. Cicho to na pewno nie będzie. A było to taki spokojny rejon miasta. .. był.
Amen .