96
07.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Spokojnie! :) Ruskie to najpierw niech zagaszą swoje wybuchające co tydzień składy ammunicji, ale prawda, na wojsko trzeba łożyć dużo, musimy być uzbrojeni.
Zen (2019.08.07)
Nie wiesz, że logistyka i zaplecze zapewnia wygraną? Weź lepiej przeczytaj czym się ten pułk zajmuje.
(2019.08.07)
Super przynajmniej z polskiej fabryki.
(2019.08.07)
Różne sprawy ale ten sam budżet!
JATOJATO (2019.08.07)
@007 - prywaciarz jak chce zarobić to niech zapier. .la, a nie otworzy taki nieudacznik jeden z drugim firmę i myślą, że kokosy będą zarabiać
(2019.08.07)
@Eomoryts - Ty musisz pewnie być wielkim fanem Mateuszka "Pinokio" Morawieckiego zwanego przez niektórych premierem tego rządu. Ciemny lud kupi twoje wypociny? Kto robi budżet państwa - podatki, cła i czynsze. Są to PUBLICZNE FUNDUSZE a ich wydatkowanie oznacza ostateczne zużycie przez władzę publiczną. Jak głupie przepisy uchwali sejm tak głupie jest i wydatkowanie. Dotyczy to też przepisów emerytalnych i budowaniu budżetów poszczególnych sektorów.
zającpoziomka (2019.08.07)
Nieudacznikiem to możesz byc ty. Po co oceniac i oczerniac zarazem ludzi.. nir znajac ich. Zalosne. Zazdrosc, zawisc i brak "dobrobytu" przejawia sie w waszych komentarzach. Ludzie sa coraz gorsi.
283948 (2019.08.07)
Zajmij sie lepiej swoja robota i swoim zyciem, moze Pani szeregowa zmienila swoje plany zyciowe. Nic Ci do tego zazdrosniku
8283939 (2019.08.07)
A lepiej zebys ty bronil? Z zawisci bys bronil tylko swojego tylka
22893 (2019.08.07)
To ,ze ty dostałeś nie oznacza ,ze oni dostana :)
Sylwek123 (2019.08.07)