Wybrany wątek opinii
Nieudacznikiem to możesz byc ty. Po co oceniac i oczerniac zarazem ludzi.. nir znajac ich. Zalosne. Zazdrosc, zawisc i brak "dobrobytu" przejawia sie w waszych komentarzach. Ludzie sa coraz gorsi.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Przynieś podaj pozamiataj. Tyłu chętnych a tu blondyny pobrali. Wojsko schodzi na psy
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
bedzie sie dzialo tak jak w filmie drogowka
Do moderacji
Odpowiedz
3
0