Wybrany wątek opinii

Nieudacznikiem to możesz byc ty. Po co oceniac i oczerniac zarazem ludzi.. nir znajac ich. Zalosne. Zazdrosc, zawisc i brak "dobrobytu" przejawia sie w waszych komentarzach. Ludzie sa coraz gorsi.
283948 (2019.08.07)
Przynieś podaj pozamiataj. Tyłu chętnych a tu blondyny pobrali. Wojsko schodzi na psy
(2019.08.07)
bedzie sie dzialo tak jak w filmie drogowka
(2019.08.08)
Powrót do komentarzy