UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolp, jakbyś zechciał z naciskiem zachciał pracować to może, ale to może też byś jeździł Porsche, wnioskuję że jesteś po prostu zwykłem leniwym +, czekającym na zapomogę, darmowy obiad, opał, ubranie, donosząc gdzie się tylko da na tych z Porsche bo oni mają jak napisałeś.

porsche911