UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co mozna wymyslec w regionie gdzie nie ma przemyslu??? Budzetówke(wojsko, policja itd. .. ) biorac, ze w tym miescie nie ma przemyslu i wszystko opiera sie na usługach to pomysl super! Normalny czlowiek bez koneksji w UM nie ma co liczyc na posadę bo kazda rekrutacja jest ustawiona i skladanie podan misie puszyste nie ma sensu. ..

ehhh