Wybrany wątek opinii
Bo sobie nie umiesz poradzic w zyciu, a jedyne na co liczysz to na emeryture. Zamiast zaczac sie rozwijać i myslec nad wlasna dzialanoscia. Wtedy na pewno by sie lepiej robilo ;)))
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Brawo ty, to zes teraz doj... Ł.. Jprdl co za idiota.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0