Wybrany wątek opinii

Bo sobie nie umiesz poradzic w zyciu, a jedyne na co liczysz to na emeryture. Zamiast zaczac sie rozwijać i myslec nad wlasna dzialanoscia. Wtedy na pewno by sie lepiej robilo ;)))
S333 (2019.08.07)
Brawo ty, to zes teraz doj... Ł.. Jprdl co za idiota.
(2019.08.07)
Powrót do komentarzy