A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
co ma wspólnego pedagogika z logistyką?
tyle co PiS z uczciwością
Tak karoseria (silnik niemiecki koła francuskie połowa podwozia od scanii) i ot takie polskie
obiecują każdemu oficera jak leci bo inaczej nikt by nie przyszedł
święte słowa, za nasze podatki pełno rozpasłych generałów, pułkowników itp
Możesz klaskać też dla bezproduktywnych poborcow 500 +.Chociaż oni są produktywni inaczej.Tu idą twoje podatki i nie przeszkadza CI to?A temat wojsko to ulubiony temat elblazan.Wiojsko kojarzy się elblazanom tylko ze złem .A prawda jest taka że zazdrość Was zżera.
Elbląg się wyludnia niestety.
.. .bezproduktywni poborcy 500+. .. .trzeba mieć nie lada intelekt aby móc spłodzić taki obrażliwy dla milionów ludzi, a także dla języka ojczystego - koszmarek. Mnie szanowny - aso - zazdrość nie zżera, raczej współczucie dla takich asów intelektu jak Ty.
" co ma wspólnego pedagogika z logistyką? " wiadomo znajomo. .. .?? Jak zwykle ?
inżynierię społeczną