Wybrany wątek opinii
Brawo panie prezydencie jak pan wspaniale tym miastem zarzadza! Tylko dlaczego mi sie niedobrze robi?
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
Bo sobie nie umiesz poradzic w zyciu, a jedyne na co liczysz to na emeryture. Zamiast zaczac sie rozwijać i myslec nad wlasna dzialanoscia. Wtedy na pewno by sie lepiej robilo ;)))
Do moderacji
Odpowiedz
1
2