Wybrany wątek opinii

Brawo panie prezydencie jak pan wspaniale tym miastem zarzadza! Tylko dlaczego mi sie niedobrze robi?
Mieszczuch (2019.08.07)
Bo sobie nie umiesz poradzic w zyciu, a jedyne na co liczysz to na emeryture. Zamiast zaczac sie rozwijać i myslec nad wlasna dzialanoscia. Wtedy na pewno by sie lepiej robilo ;)))
S333 (2019.08.07)
Powrót do komentarzy