A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jedna szkoła ma kuchnię za ponad milion.... A w innych szkołach kuchnie powinny chociaż zostać doposażone w sprzęt bo pamiętają jeszcze czasy sprzed 15 lat...
Żenujące, jakie miasto taki prezydent, 72 % mądrych inaczej tak zdecydowało niestety.
Witold Wróblewski, mój kandydat do Senatu-ma Pan nasze głosy panie prezydencie.
@RobertKoliński - a dla psow wegan zapomniales wspomniec czy maja jedzenie
a co tam robi Boros? ktos z jego rodziny juz tam wygral "konkurs" na jakiegos dyurektora szkoly u wroblewskiego, to teraz sie kumpluja, ohyda.
Chór psiorskich kompleksiarzy jak zwykle kąsa, internetowe asy z ogromem sukcesów na koncie, wszystkie na klawiaturze. Elbląska depresyjna "elyta"
W tym mieście jest wiele różnych szkół, ale ciągle czyta się tylko o tym ile kasy wpompowano w ssp 3.Lansowanie placówki na siłę. Może warto byłoby pomyśleć też o innych placówkach i równiej dzielić pieniądze?
Adam Boros zaraz dostanie stanowisko w tej szkołe to ma być szkoła Olimpi Elbląg O profilu pilka nożna tylko kadra trenerska dalej slaba w innych szkołach stołówki trzeba wyremontować w nich terz trenuja różne dyscypliny dzieciaki poziom nauczania najslabszy w Elblągu ale najwazniejsze dofinansowanie na każde dziecko czyli kasa misiu kasa.
Za moich czasów samemu stało się przy okienku po obiady, a nauczyciele mieli osobne stoliki. Tutaj widzę ,że Pani serwuje posiłki- ale to chyba tylko przy prezydencie.
A kiedy prezydent raczy wypłacić po 300 zł wyprawki dla uczniów? Zeszyty trzeba kupić, a tu łaska jakaś czy co? Inne samorządy już dawno dały pieniędze, a Elbląg jak zawsze biedny na szarym końcu