24
05.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jedna szkoła ma kuchnię za ponad milion.... A w innych szkołach kuchnie powinny chociaż zostać doposażone w sprzęt bo pamiętają jeszcze czasy sprzed 15 lat...
(2019.08.05)

info

16  
  1
Żenujące, jakie miasto taki prezydent, 72 % mądrych inaczej tak zdecydowało niestety.
(2019.08.05)

info

7  
  4
Witold Wróblewski, mój kandydat do Senatu-ma Pan nasze głosy panie prezydencie.
(2019.08.05)

info

5  
  10
@RobertKoliński - a dla psow wegan zapomniales wspomniec czy maja jedzenie
a co tam robi Boros? ktos z jego rodziny juz tam wygral "konkurs" na jakiegos dyurektora szkoly u wroblewskiego, to teraz sie kumpluja, ohyda.
(2019.08.05)

info

6  
  3
Chór psiorskich kompleksiarzy jak zwykle kąsa, internetowe asy z ogromem sukcesów na koncie, wszystkie na klawiaturze. Elbląska depresyjna "elyta"
Uśmiechnij się (2019.08.05)

info

6  
  5
W tym mieście jest wiele różnych szkół, ale ciągle czyta się tylko o tym ile kasy wpompowano w ssp 3.Lansowanie placówki na siłę. Może warto byłoby pomyśleć też o innych placówkach i równiej dzielić pieniądze?
rest (2019.08.05)

info

11  
  2
Adam Boros zaraz dostanie stanowisko w tej szkołe to ma być szkoła Olimpi Elbląg O profilu pilka nożna tylko kadra trenerska dalej slaba w innych szkołach stołówki trzeba wyremontować w nich terz trenuja różne dyscypliny dzieciaki poziom nauczania najslabszy w Elblągu ale najwazniejsze dofinansowanie na każde dziecko czyli kasa misiu kasa.
Janek 45 (2019.08.05)
Za moich czasów samemu stało się przy okienku po obiady, a nauczyciele mieli osobne stoliki. Tutaj widzę ,że Pani serwuje posiłki- ale to chyba tylko przy prezydencie.
Pokolenie 90 (2019.08.05)

info

3  
  1
A kiedy prezydent raczy wypłacić po 300 zł wyprawki dla uczniów? Zeszyty trzeba kupić, a tu łaska jakaś czy co? Inne samorządy już dawno dały pieniędze, a Elbląg jak zawsze biedny na szarym końcu
Xcx (2019.08.05)