UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Adam Boros zaraz dostanie stanowisko w tej szkołe to ma być szkoła Olimpi Elbląg O profilu pilka nożna tylko kadra trenerska dalej slaba w innych szkołach stołówki trzeba wyremontować w nich terz trenuja różne dyscypliny dzieciaki poziom nauczania najslabszy w Elblągu ale najwazniejsze dofinansowanie na każde dziecko czyli kasa misiu kasa.
Janek 45