UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym mieście jest wiele różnych szkół, ale ciągle czyta się tylko o tym ile kasy wpompowano w ssp 3.Lansowanie placówki na siłę. Może warto byłoby pomyśleć też o innych placówkach i równiej dzielić pieniądze?
rest