UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za moich czasów samemu stało się przy okienku po obiady, a nauczyciele mieli osobne stoliki. Tutaj widzę ,że Pani serwuje posiłki- ale to chyba tylko przy prezydencie.
Pokolenie 90
Za moich czasów samemu stało się przy okienku po obiady, a nauczyciele mieli osobne stoliki. Tutaj widzę ,że Pani serwuje posiłki- ale to chyba tylko przy prezydencie.
Pokolenie 90