UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za moich czasów samemu stało się przy okienku po obiady, a nauczyciele mieli osobne stoliki. Tutaj widzę ,że Pani serwuje posiłki- ale to chyba tylko przy prezydencie.

Pokolenie 90

Anuluj