UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a co tam robi Boros? ktos z jego rodziny juz tam wygral "konkurs" na jakiegos dyurektora szkoly u wroblewskiego, to teraz sie kumpluja, ohyda.


Anuluj