UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Adam Boros zaraz dostanie stanowisko w tej szkołe to ma być szkoła Olimpi Elbląg O profilu pilka nożna tylko kadra trenerska dalej slaba w innych szkołach stołówki trzeba wyremontować w nich terz trenuja różne dyscypliny dzieciaki poziom nauczania najslabszy w Elblągu ale najwazniejsze dofinansowanie na każde dziecko czyli kasa misiu kasa.
Janek 45