A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To d u p y porosna nauczycielom tylko żeby dla uczniów wystarczyło jak te pazerne nauczyciele zaczną w słoikach jedzenie wynosić
Do roboty, a nie darmowe 300, a kiedy spłacisz długi wobec podatników!!!
Zanim coś stwierdzisz, sprawdź. 8 szkoła w mieście, więc chyba nie jest źle, zważywszy na fakt, że uczniowie mnóstwo czasu poświęcają na treningi i mecze. Są też olimpiczycy, chocby z matematyki. Polska zawiść i ignorancja, jak zwykle. Byle dopiec komuś, a samemu "zablysnac". Wstyd.
Brawo brawo brawo be er a wu o!