24
05.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To d u p y porosna nauczycielom tylko żeby dla uczniów wystarczyło jak te pazerne nauczyciele zaczną w słoikach jedzenie wynosić
(2019.08.06)

info

3  
  5
Do roboty, a nie darmowe 300, a kiedy spłacisz długi wobec podatników!!!
Zanim coś stwierdzisz, sprawdź. 8 szkoła w mieście, więc chyba nie jest źle, zważywszy na fakt, że uczniowie mnóstwo czasu poświęcają na treningi i mecze. Są też olimpiczycy, chocby z matematyki. Polska zawiść i ignorancja, jak zwykle. Byle dopiec komuś, a samemu "zablysnac". Wstyd.
Zdegustowany (2019.08.07)
Brawo brawo brawo be er a wu o!
(2019.08.08)

info

0  
  0