UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym mieście jest wiele różnych szkół, ale ciągle czyta się tylko o tym ile kasy wpompowano w ssp 3.Lansowanie placówki na siłę. Może warto byłoby pomyśleć też o innych placówkach i równiej dzielić pieniądze?

rest