UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chór psiorskich kompleksiarzy jak zwykle kąsa, internetowe asy z ogromem sukcesów na koncie, wszystkie na klawiaturze. Elbląska depresyjna "elyta"

Uśmiechnij się

Anuluj