UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy prezydent raczy wypłacić po 300 zł wyprawki dla uczniów? Zeszyty trzeba kupić, a tu łaska jakaś czy co? Inne samorządy już dawno dały pieniędze, a Elbląg jak zawsze biedny na szarym końcu

Xcx

Anuluj