UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy prezydent raczy wypłacić po 300 zł wyprawki dla uczniów? Zeszyty trzeba kupić, a tu łaska jakaś czy co? Inne samorządy już dawno dały pieniędze, a Elbląg jak zawsze biedny na szarym końcu
Xcx
A kiedy prezydent raczy wypłacić po 300 zł wyprawki dla uczniów? Zeszyty trzeba kupić, a tu łaska jakaś czy co? Inne samorządy już dawno dały pieniędze, a Elbląg jak zawsze biedny na szarym końcu
Xcx