UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komunikacja miejska w Elblągu jest zarządzana przez ludzi, którzy nigdy w życiu nie byli w żadnej aglomeracji zobaczyć jak wygląda sprawnie działająca komunikacja. Budują jakieś węzły przesiadkowe przy dworcu, zamiast najpierw zsynchronizować kursowanie komunikacji z przyjazdami pociągów i autokarów. Tak aby przyjezdni nie musieli iść na piechotę bo najbliższy tramwaj/autobus jest za 15-30 minut.
fghnjm,