UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Komunikacja miejska w Elblągu jest zarządzana przez ludzi, którzy nigdy w życiu nie byli w żadnej aglomeracji zobaczyć jak wygląda sprawnie działająca komunikacja. Budują jakieś węzły przesiadkowe przy dworcu, zamiast najpierw zsynchronizować kursowanie komunikacji z przyjazdami pociągów i autokarów. Tak aby przyjezdni nie musieli iść na piechotę bo najbliższy tramwaj/autobus jest za 15-30 minut.
fghnjm,