UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może trzeba to napisac gdzieś wielkimi wołami, bo widzę, że większość tu nie orientuje się w temacie. Ludzie tam pracujący TO NIE SĄ PRACOWNICY BROWARU!


Anuluj