UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może trzeba to napisac gdzieś wielkimi wołami, bo widzę, że większość tu nie orientuje się w temacie. Ludzie tam pracujący TO NIE SĄ PRACOWNICY BROWARU!
Może trzeba to napisac gdzieś wielkimi wołami, bo widzę, że większość tu nie orientuje się w temacie. Ludzie tam pracujący TO NIE SĄ PRACOWNICY BROWARU!