A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To nie są pracownicy grupy Żywiec to raz. Dwa - na Modrzewinie są jeszcze inne firmy.
Przecież to nie są pracownicy Heinekena, ludzie...
No nie są, to pracownicy firmy XPO, agencji ochrony. To jest punkt przeladunkowy...
jedynym rozwiązaniem jest objęcie tych ludzi systemem wspomagania,proponuję aby ZKM uruchomiło akcję " Dzień pieszego pasażera" , ktora bedzie trwała 7 dni w tygodniu,
Przede wszystkim trzeba zmienić Prezyddenta, który chciał na Modrzewinie robić pola uprawne niż ściągać inwestorów.
@Beeeeee.. - Epidemia głupoty w ZKM, banda kolesi rządzi miastem i spółkami miejskimi tylko po pleckach się poklepują.
Panie Bartnik my ludzie pracujący możemy nie korzystać z komunikacji a nasze dzieci pojada do szkoły na rowerach tylko po co wtedy miasto was trzyma jak nie jesteście w stanie podjąć żadnego wyzwania, które jest kierowane w stronę usługobiorcy. Zadawał sobie Pan pytanie jak zachęcać ludzi do korzystania ze środków transportu publicznego. Panie Prezydencie jak pan to może to tolerować ?
To już w sprawach ZKM Bartnik się wypowiada a nie wszystko wiedząc Górecki?
dobry pomysł trochę firm powstało cześć się rozbudowuje coraz więcej pracowników dojeżdża i wraca w różnych porach bo firmy pracują na zmiany ale jak wiadomo wszystkim nie dogodzisz linia nr 9 minuta przed 14 w stronę zawady to pomyłka nikt nie wraca o tej porze może zrobić 5 po 14 ?
geniusz wozi towar produkując koszty
A czy urzędnicy miga jeździć autobusami do pacy bo nie już nie wiem może jutro pójdę piechota ...szef ma blisko to się nie przejmuje