UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech zapewni im te autobusy pracodawca, dlaczego elbląski podatnik ma jeszcze więcej dopłacać do ZKM? Tym bardziej że posady w tej firemce są tylko po znajomości i 100 osób znaleźli bez żadnego naboru, a przynajmniej ja takiego nie widziałam


Anuluj