UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech zapewni im te autobusy pracodawca, dlaczego elbląski podatnik ma jeszcze więcej dopłacać do ZKM? Tym bardziej że posady w tej firemce są tylko po znajomości i 100 osób znaleźli bez żadnego naboru, a przynajmniej ja takiego nie widziałam