UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To komu w końcu ma służyć komunikacja? Też dojeżdżam; co ja mówię chodzę piechotą na EPT \posiadam jednocześnie bilet miesięczny. Cały czas się trąbi - jak to EPT jest oczkiem w głowie prezydenta miasta. .. Akurat. Proszę sprawdzić z kolei z jaką częstotliwością kursuje "30" na Bielany. Tym autobusem dojeżdża się na działki. Pełen sukces komunikacyjny ! Brawo i tak trzymać !
GoĹÄ