UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To komu w końcu ma służyć komunikacja? Też dojeżdżam; co ja mówię chodzę piechotą na EPT \posiadam jednocześnie bilet miesięczny. Cały czas się trąbi - jak to EPT jest oczkiem w głowie prezydenta miasta. .. Akurat. Proszę sprawdzić z kolei z jaką częstotliwością kursuje "30" na Bielany. Tym autobusem dojeżdża się na działki. Pełen sukces komunikacyjny ! Brawo i tak trzymać !

Gość