UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie masz racji, był nabór jak najbardziej. Zewnętrzna firma się tym zajmowała. Moja ciotka znalazła tak pracę i tam pracuje i nie słyszała, aby ktoś był czyimś "pociotkiem".


Anuluj