A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a ten najwiekszy prymityw, ananas co sambo bojowe trenuje czy trenował to gdzie sie podział? a zapomniałam stoi na bramce
PiS ma PISda. Chociaż macie ładnego ministra - bo chyba JOJO się nie sprawdził
@Jaaa123 - Nie ma czegoś takiego jak izba wytrzeźwień.
Sami sobie życzą :)))) Wymiękam!
Jest. Tylko pod inną nazwą żeby brzmiało mniej "drastycznie". Pogotowie socjalne się nazywa. Spełnia dokładnie te same funkcje, a oprócz tego w sezonie zimowym funkcjonuje tam noclegownia dla osób bezdomnych.
To bardzo proste bezpieczeństwo się poprawiło, bo jest dużo mniej śmiertelnych wypadków na trasie S7, na starej 7 był las krzyży na poboczu, a na skrzyżowaniu między Krosnem a Pasłękiem co chwila wypadki, teraz jak jest wiadukt nie ma ich tam prawie wcale, a te 2 tys kolizji to i tak niezły wynik bo od czasu budowy S7 między Pasłękiem a Elblągiem minęło ponad 10 lat i liczba samochodów na polskich drogach wzrosła o kilkadziesiąt procent zwłaszcza osobowych, wzrósł ruch tranzytowy TIR-ów i dużo jeździ pracowników ze wschodu i na zakupy z Rosji, więc te 2 tys. to nie tak dużo w ujęciu realnym.
Odczep się od rolników. Wieś to teren pracy rolnika i jak są żniwa czy sianokosy to pracuje w nocy, musi się spieszyć ze względu na pogodę i już były wyroki sądu i wprowadzili nowe przepisy, które zakazują karać rolników za ,,zakłócanie ciszy nocnej". Dobrze, że to już obowiązuje i koniec z dzwonieniem na policję, że kombajn w nocy kosi zboże.
Proponuję nową komendę dla elblaskiej policji pobudować w Olsztynie, bedzie szybciej
Nie wypowiadam się na temat elblaskiej policji, bo malo na szczęście mam z nia do czynienia. Ale pare uwag :1/ drogowki w zasadzie nie widać 2/ policja powinna podlegać prezydentowi miasta, bo kolejni komendanci nie potrafili nawet przez tyle lat zrobić remontow swoich placowek zaslaniając się olsztynem i ciaglym brakiem pieniędzy, a od czego mamy od kilku kadencji posla niemowę KRASULsKIEGO, siedzącego za prezesem, czemu do niego się komendant nie zwrocil o wsparcie Elblaga? 3/ jedna jednostka policji na peryferiach 120 tys rozleglego miasta to oczywista glupota
4/ i na koniec, kiedy policja i Straż Miejska bedzie non stop nadzorować Starowkę i przegoni tabuny niby bezdomnych ktorzy opanowali ten rejon miasta. Ogolnie do roboty panowie i czekamy na lepszego komendanta.
Proponuję nową komendę dla elblaskiej policji pobudować w Olsztynie, bedzie szybciej