UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odczep się od rolników. Wieś to teren pracy rolnika i jak są żniwa czy sianokosy to pracuje w nocy, musi się spieszyć ze względu na pogodę i już były wyroki sądu i wprowadzili nowe przepisy, które zakazują karać rolników za ,,zakłócanie ciszy nocnej". Dobrze, że to już obowiązuje i koniec z dzwonieniem na policję, że kombajn w nocy kosi zboże.
Zen