UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest. Tylko pod inną nazwą żeby brzmiało mniej "drastycznie". Pogotowie socjalne się nazywa. Spełnia dokładnie te same funkcje, a oprócz tego w sezonie zimowym funkcjonuje tam noclegownia dla osób bezdomnych.

Jaaa123