A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PANIE KOMENDACIE..............STAŃMY DO APELU he he
Czyżby było tak dobrze w elbląskiej jednostce policji? Wygląda z informacji komendanta, że wspaniale. Ciekawe co na to zwykli obywatele?
" słowa fajny. Jest to spolszczenie wyrazu z języka niemieckiego " - Eeee. .. .fajny??? Czy coś się Tobie nie pomyliło?
Patrząc na te zdjęcia jak to się odznaczają jest dokładnie tak jak było za komuny! Myślałam, że te czasy już minęły, ale jak widać mają się dobrze.
100% płatne chorobowe, 45 letni emeryci mundurowi z wysokimi emeryturami przechodzący potem na miejskie wysokopłatne posadki u Wróblewskiego - żyć nie umierać.
@WpłatomatWroblewskiego - To prawda !
Prawda, szanowna/y napisałaś/eś - a i wmieście nie jest wcale tak różowo. Poruszam się codziennie po sporym obszarze dość ruchliwych arterii miasta w godzinach szczytu, przed i po, komunikacja i pieszo. Dzień w dzień widzę co najmniej kilka przypadków naruszenie przepisów drogowych, a drogówki na ulicach nie uświadczysz. Czyżby ich zadania dotyczyły tylko spraw poza miastem ? No chyba, że coś się wydarzy i zostają wezwani. .. Oprócz tego niektórzy dzielnicowi nawet nie znają zbyt dobrze swojego terenu (rzecz jasna, nie wszyscy, np. "mój" jest świetnie zorientowany, nawet wie, kto w danym bloku ma psa) i są oporni na prośby mieszkańców o interwencję, trzeba szukać protekcji i znajomości (zdarzyło mi się z tego korzystać, z przymusu niestety). A generalnie - zawsze - praca policyjna była żmudna i polegała na obserwacji oraz rozpoznaniu środowiska. Zabójstwa, wielkie sprawy kryminalne to raczej tylko w filmie lub książce.
niedlugo pewnie pojdzie na emeryture, zapewne zostanie czlonkiem swity Wroblewskiego , moze jakis etacik mu wykroi Wrobel za owocna wspolpracę,
@A.rzeczywistość.skrzeczy... - W miejscu, gdzie mieszkam wystarczy wyjść na 10 minut to kilkanaście przynajmniej wykroczeń, głównie przekraczanie prędkości.
Ja to sie zastanawiam jak przechodzą psycho testy niektórzy policjanci. A może tak warto byłoby sie zainteresować. Juz nie wspomnę co po cywilu robia na baletach. dobrze ze te kamerki wprowadzili może naucza sie szacunku do ludzi bo noszą orzełka...