87
19.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy Pani policjant zaangazowana w obronę zwierząt zostala wyroZniona / nagrodzona, bo na pewno jej się należy. Dzwoniąc na 112,czy 997 na policję slyszymy w słuchawce niesympatyczną panią z Olsztyna ktora nie ma pojęcia o topografii Elblaga i ona bedzie decydowala, czy polaczy mnie z elblaską komendą bym mogl zglosić incydent. To jest tottalne nieporozumienie. Kto dopuścil do takiej sytuacji ? Dlaczego poslowie Wilk i Krasulski tego nie zmienili?
(2019.07.19)

info

8  
  1
Chcesz spokoju jedź do lasu. Rolnik zapitala świątek piątek i swoje wioskowe prawa ma.
(2019.07.19)
Trzy razy Cię okradli. .. jakiś nieudacznik z Ciebie
(2019.07.19)
@WpłatomatWroblewskiego - Jakie 100% człowieku? Popytaj, poczytaj. ..
(2019.07.19)
@Zen - " Odczep się od rolników. Wieś to teren pracy rolnika " - Masz na myśli prywatny Folwark??? Czyż rolnicy nie poruszają się po drogach publicznych, gdzie korzystają z nich wszyscy? Czyżby rolników nie obowiązywały żadne przepisy??? Może, ale tylko na jego polu drogi "ZEN". Tylko nie zacznij znowu wypisywać bzdur jak robisz to zawsze !!!
zenobiusz (2019.07.20)
@Zen - -" nowe przepisy, które zakazują karać rolników za, ,zakłócanie ciszy nocnej". - Możesz je podać, kto je uchwalił i kiedy oraz dokładne namiary, bo takich przepisów o ile wiem nie ma ! Rolnik może ma chlewie krowy, ale sam świętą krową nie jest !!! Pamiętaj o tym !!! Zresztą dla mnie to są truciciele chemiczni społeczeństwa nic więcej i nic mniej !!! Mówią zdrowa żywność a ja twierdzę zdrowa czysta chemia !!!
(2019.07.20)
Ktoś napisał; " Rolnik zapitala świątek piątek " - Czyżby????? Chciałeś powiedzieć, że zapitalają ludzie, którzy pracują u niego, bo przecież teraz rolnik to wielki Pan przez duże "P" za pieniądze nas wszystkich a mam na myśli olbrzymie dopłaty, których nie będę wymieniał !!!!!
(2019.07.20)
@ Gość napisał- " Trzy razy Cię okradli. .. jakiś nieudacznik z Ciebie " - Ja bym napisał tak - Bo mamy policjantów nieudaczników - tak, tak ! Czasami wzywa się policję wielokrotnie do tych samych powtarzających sytuacji ( czasami trwa to latami), a wystarczyłoby przyjechać raz i załatwić konkretnie sprawę, żeby więcej się nie powtarzały. Myślę, że zdecydowanie mniej byłoby zgłoszeń jak załatwiono by sprawę od początku do końca. Jakie oszczędności byłyby na samym paliwie a funkcjonariusze mogliby się zająć nowymi sprawami a nie w kółko tymi samymi.
takaprawda (2019.07.20)

info

2  
  2
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Policjanta oraz szybkich przenosin do nowej funkcjonalnej i nowoczesnej siedziby takiej żeby się pracowało w warunkach odpowiadających obecnym standardom w UE.
elbllążanin (2019.07.20)
@elbllążanin - "odpowiadających obecnym standardom w UE. " - A jakie są? Ja wiem, że różne, gorsze czy lepsze, ale różne. Dla mnie najważniejsze jest jacy ludzie są i będą tam pracować, skuteczni i prawi czy też nieskuteczni i nieprawi !!!
**** (2019.07.20)