A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy Pani policjant zaangazowana w obronę zwierząt zostala wyroZniona / nagrodzona, bo na pewno jej się należy.
Dzwoniąc na 112,czy 997 na policję slyszymy w słuchawce niesympatyczną panią z Olsztyna ktora nie ma pojęcia o topografii Elblaga i ona bedzie decydowala, czy polaczy mnie z elblaską komendą bym mogl zglosić incydent.
To jest tottalne nieporozumienie. Kto dopuścil do takiej sytuacji ? Dlaczego poslowie Wilk i Krasulski tego nie zmienili?
Chcesz spokoju jedź do lasu. Rolnik zapitala świątek piątek i swoje wioskowe prawa ma.
Trzy razy Cię okradli. .. jakiś nieudacznik z Ciebie
@WpłatomatWroblewskiego - Jakie 100% człowieku? Popytaj, poczytaj. ..
@Zen - " Odczep się od rolników. Wieś to teren pracy rolnika " - Masz na myśli prywatny Folwark??? Czyż rolnicy nie poruszają się po drogach publicznych, gdzie korzystają z nich wszyscy? Czyżby rolników nie obowiązywały żadne przepisy??? Może, ale tylko na jego polu drogi "ZEN". Tylko nie zacznij znowu wypisywać bzdur jak robisz to zawsze !!!
@Zen - -" nowe przepisy, które zakazują karać rolników za, ,zakłócanie ciszy nocnej". - Możesz je podać, kto je uchwalił i kiedy oraz dokładne namiary, bo takich przepisów o ile wiem nie ma ! Rolnik może ma chlewie krowy, ale sam świętą krową nie jest !!! Pamiętaj o tym !!! Zresztą dla mnie to są truciciele chemiczni społeczeństwa nic więcej i nic mniej !!! Mówią zdrowa żywność a ja twierdzę zdrowa czysta chemia !!!
Ktoś napisał; " Rolnik zapitala świątek piątek " - Czyżby????? Chciałeś powiedzieć, że zapitalają ludzie, którzy pracują u niego, bo przecież teraz rolnik to wielki Pan przez duże "P" za pieniądze nas wszystkich a mam na myśli olbrzymie dopłaty, których nie będę wymieniał !!!!!
@ Gość napisał- " Trzy razy Cię okradli. .. jakiś nieudacznik z Ciebie " - Ja bym napisał tak - Bo mamy policjantów nieudaczników - tak, tak ! Czasami wzywa się policję wielokrotnie do tych samych powtarzających sytuacji ( czasami trwa to latami), a wystarczyłoby przyjechać raz i załatwić konkretnie sprawę, żeby więcej się nie powtarzały. Myślę, że zdecydowanie mniej byłoby zgłoszeń jak załatwiono by sprawę od początku do końca. Jakie oszczędności byłyby na samym paliwie a funkcjonariusze mogliby się zająć nowymi sprawami a nie w kółko tymi samymi.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Policjanta oraz szybkich przenosin do nowej funkcjonalnej i nowoczesnej siedziby takiej żeby się pracowało w warunkach odpowiadających obecnym standardom w UE.
@elbllążanin - "odpowiadających obecnym standardom w UE. " - A jakie są? Ja wiem, że różne, gorsze czy lepsze, ale różne. Dla mnie najważniejsze jest jacy ludzie są i będą tam pracować, skuteczni i prawi czy też nieskuteczni i nieprawi !!!