UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To bardzo proste bezpieczeństwo się poprawiło, bo jest dużo mniej śmiertelnych wypadków na trasie S7, na starej 7 był las krzyży na poboczu, a na skrzyżowaniu między Krosnem a Pasłękiem co chwila wypadki, teraz jak jest wiadukt nie ma ich tam prawie wcale, a te 2 tys kolizji to i tak niezły wynik bo od czasu budowy S7 między Pasłękiem a Elblągiem minęło ponad 10 lat i liczba samochodów na polskich drogach wzrosła o kilkadziesiąt procent zwłaszcza osobowych, wzrósł ruch tranzytowy TIR-ów i dużo jeździ pracowników ze wschodu i na zakupy z Rosji, więc te 2 tys. to nie tak dużo w ujęciu realnym.