UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest. Tylko pod inną nazwą żeby brzmiało mniej "drastycznie". Pogotowie socjalne się nazywa. Spełnia dokładnie te same funkcje, a oprócz tego w sezonie zimowym funkcjonuje tam noclegownia dla osób bezdomnych.

Jaaa123

Anuluj