Wybrany wątek opinii
@Jaaa123 - Nie ma czegoś takiego jak izba wytrzeźwień.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Jest. Tylko pod inną nazwą żeby brzmiało mniej "drastycznie". Pogotowie socjalne się nazywa. Spełnia dokładnie te same funkcje, a oprócz tego w sezonie zimowym funkcjonuje tam noclegownia dla osób bezdomnych.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0