Wybrany wątek opinii
Nie wypowiadam się na temat elblaskiej policji, bo malo na szczęście mam z nia do czynienia. Ale pare uwag :1/ drogowki w zasadzie nie widać 2/ policja powinna podlegać prezydentowi miasta, bo kolejni komendanci nie potrafili nawet przez tyle lat zrobić remontow swoich placowek zaslaniając się olsztynem i ciaglym brakiem pieniędzy, a od czego mamy od kilku kadencji posla niemowę KRASULsKIEGO, siedzącego za prezesem, czemu do niego się komendant nie zwrocil o wsparcie Elblaga? 3/ jedna jednostka policji na peryferiach 120 tys rozleglego miasta to oczywista glupota
4/ i na koniec, kiedy policja i Straż Miejska bedzie non stop nadzorować Starowkę i przegoni tabuny niby bezdomnych ktorzy opanowali ten rejon miasta. Ogolnie do roboty panowie i czekamy na lepszego komendanta.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
co za bełkot
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@DJ - Ten "zen" właśnie tak zawsze bełkocze.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0