UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To bardzo proste bezpieczeństwo się poprawiło, bo jest dużo mniej śmiertelnych wypadków na trasie S7, na starej 7 był las krzyży na poboczu, a na skrzyżowaniu między Krosnem a Pasłękiem co chwila wypadki, teraz jak jest wiadukt nie ma ich tam prawie wcale, a te 2 tys kolizji to i tak niezły wynik bo od czasu budowy S7 między Pasłękiem a Elblągiem minęło ponad 10 lat i liczba samochodów na polskich drogach wzrosła o kilkadziesiąt procent zwłaszcza osobowych, wzrósł ruch tranzytowy TIR-ów i dużo jeździ pracowników ze wschodu i na zakupy z Rosji, więc te 2 tys. to nie tak dużo w ujęciu realnym.