UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Odczep się od rolników. Wieś to teren pracy rolnika i jak są żniwa czy sianokosy to pracuje w nocy, musi się spieszyć ze względu na pogodę i już były wyroki sądu i wprowadzili nowe przepisy, które zakazują karać rolników za ,,zakłócanie ciszy nocnej". Dobrze, że to już obowiązuje i koniec z dzwonieniem na policję, że kombajn w nocy kosi zboże.
Zen