40
15.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widząc po zdjęciach, ta droga rzeczywiście jest bardzo wąska (patrz zdjęcie radiowozu na niej), mimo wszystko, patrzac po śladach hamowania, ktoś tam nieźle zasuwał.
AudiDriver (2019.07.15)

info

10  
  1
Przecież ta droga od lat nadaje się do generalnego remontu. Ciężko tam jechać rowerem, a co dopiero minąć się z kimś samochodem. Krzaki, potężne dziury i pozarywane pobocza. Takiej drogi jak tam nie ma chyba w całej okolicy
Jaaa123 (2019.07.15)
Kobitki wedle siebie wredne sa,nie ustapia.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.07.15)

info

2  
  2
Na co dzień widzę takie sytuacje jak wiesniactwo grzeje na pełnym gazie na drodze, gdzie mieszkam około 3 metrów szerokości droga i się wymijają, żaden nawet deczko nie zwolni. Na wsiach tak jeżdżą, bo nie ma komu ich nieco powstrzymać. Policja a konkretnie patrole policyjne to raczej słowo nieznane. Dlatego tak dużo jest wypadków na terenach wiejskich, to co jest zgłaszane jest ułamkiem rzeczywistej ilości wypadków, bo po prostu nie są zgłaszane. Ktoś wylądował w rowie, bo jechał za szybko to kolega ze wsi przyjedzie traktorem i go wyciągnie. Czasami po piwku czy po pólitrze to co będzie zgłaszał.
(2019.07.15)

info

5  
  2
stary zdezelowany passat plus kobieta= to musiało się tak skończyć. po pierwsze primo kto normalny jezdzi takimi autami po drugie kto puszcza kobiete za kolko?
turban (2019.07.15)

info

0  
  7
winna jest slaba widocznosc, nie powinno byc krzakow ani drzew szczegolnie na tak waskim pasie, ale zaraz madrale powiedza ze kierowca winny bo jak to on kierowal, nie dostosowal predkosci do warunkow panujacych na drodze, to warunki nie sa dostosowane do akceptowalnego poziomu bezpieczenstwa, ten odcinek drogi dilujcie z tym, taki mamy klimat
(2019.07.15)

info

5  
  0
@Jaaa123 - Jak mnie wk. .wiadomości takie badanie !!!!! Jedzie wieśniak jeden z drugim i co ślepy i nie widzi jaki stan drogi, jakie są pobocza itd. Żaden nie odpuści, żeby zwolnić i w razie konieczności ostrożnie zjechać na pobocze. Ja osobiście takich, co lubią szarżować w żaden sposób nie żałuje !!!!
(2019.07.15)
droga jak droga, ale na tej drodze jak i w celej NEBowskiej okolicy problemem sa nie dostosowujace predkosci do tych waskich drog. przeciez jakac waska droga z zakretami trzeba sie liczyc z tym ze cos z za tego zakretu nam wyjedzie. wiec trzeba jechac w takich momentach max 30 km/h a nie zasuwac tymi zlomami ile z fabryki zostalo. brak wyobrazni jest przerazajacy.
turban (2019.07.15)

info

3  
  2
@Jaaa123 - Jak mnie wk. .wia takie gadanie !!!!! Jedzie wieśniak jeden z drugim i co ślepy nie widzi jaki stan drogi, jakie są pobocza itd. Żaden nie odpuści, żeby zwolnić i w razie konieczności ostrożnie zjechać na pobocze. Ja osobiście takich, co lubią szarżować w żaden sposób nie żałuje !!!!
(2019.07.15)

info

3  
  2
Kolejny przykład jak bardzo potrzebne są patrole policyjne na terenach wiejskich!
(2019.07.15)

info

2  
  0