UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież ta droga od lat nadaje się do generalnego remontu. Ciężko tam jechać rowerem, a co dopiero minąć się z kimś samochodem. Krzaki, potężne dziury i pozarywane pobocza. Takiej drogi jak tam nie ma chyba w całej okolicy

Jaaa123