UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jaaa123 - Jak mnie wk. .wiadomości takie badanie !!!!! Jedzie wieśniak jeden z drugim i co ślepy i nie widzi jaki stan drogi, jakie są pobocza itd. Żaden nie odpuści, żeby zwolnić i w razie konieczności ostrożnie zjechać na pobocze. Ja osobiście takich, co lubią szarżować w żaden sposób nie żałuje !!!!