UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież ta droga od lat nadaje się do generalnego remontu. Ciężko tam jechać rowerem, a co dopiero minąć się z kimś samochodem. Krzaki, potężne dziury i pozarywane pobocza. Takiej drogi jak tam nie ma chyba w całej okolicy

Jaaa123

Anuluj