UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież ta droga od lat nadaje się do generalnego remontu. Ciężko tam jechać rowerem, a co dopiero minąć się z kimś samochodem. Krzaki, potężne dziury i pozarywane pobocza. Takiej drogi jak tam nie ma chyba w całej okolicy
Jaaa123