UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

winna jest slaba widocznosc, nie powinno byc krzakow ani drzew szczegolnie na tak waskim pasie, ale zaraz madrale powiedza ze kierowca winny bo jak to on kierowal, nie dostosowal predkosci do warunkow panujacych na drodze, to warunki nie sa dostosowane do akceptowalnego poziomu bezpieczenstwa, ten odcinek drogi dilujcie z tym, taki mamy klimat


Anuluj