A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zagapiła się. .. pewnie w telefon
despasito szmelcwagen i żabcia
mandat ile 500?
A nie Tuska?
@Mis - Ponoć ma "Szwab" wyborczy otworzyć w miejscowości Wiktorowo.
Dokładnie... Drogi w okolicy Kamiennika są wąskie, a poza tym tak zarośnięte ze ciężko się minąć. Dopiero od kilku dni widać , że coś się ruszyło i zaczęli trochę wykaszać te rowy i pobocza
Zabrać idiotą piszącym durne komentarze dostęp do internetu.
Często tamtędy jeżdżę i przyznaje rację komentującym o ludzkiej głupocie. Ja jeżdżę tamtędy z odpowiednią prędkością! Ale co ludzie potrafią wyprawiać na tym odcinku drogi to ludzkie pojęcie przechodzi! 100km na h w zakret to lekka Przeginka!
Policja powinna sprawdzić czy kierowca powodując wypadek rozmawiała przez telefon bo nie rozumiem jej tłumaczenia ze się zagapila zjeżdżając na przeciwlegly pas ruchu kierowca żenada
"Zabrać idiotą piszącym" - Tobie raczej zabrałbym klawiaturę i do szkoły !