UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na co dzień widzę takie sytuacje jak wiesniactwo grzeje na pełnym gazie na drodze, gdzie mieszkam około 3 metrów szerokości droga i się wymijają, żaden nawet deczko nie zwolni. Na wsiach tak jeżdżą, bo nie ma komu ich nieco powstrzymać. Policja a konkretnie patrole policyjne to raczej słowo nieznane. Dlatego tak dużo jest wypadków na terenach wiejskich, to co jest zgłaszane jest ułamkiem rzeczywistej ilości wypadków, bo po prostu nie są zgłaszane. Ktoś wylądował w rowie, bo jechał za szybko to kolega ze wsi przyjedzie traktorem i go wyciągnie. Czasami po piwku czy po pólitrze to co będzie zgłaszał.


Anuluj