Wybrany wątek opinii
Przecież ta droga od lat nadaje się do generalnego remontu. Ciężko tam jechać rowerem, a co dopiero minąć się z kimś samochodem. Krzaki, potężne dziury i pozarywane pobocza. Takiej drogi jak tam nie ma chyba w całej okolicy
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Jaaa123 - Jak mnie wk. .wiadomości takie badanie !!!!! Jedzie wieśniak jeden z drugim i co ślepy i nie widzi jaki stan drogi, jakie są pobocza itd. Żaden nie odpuści, żeby zwolnić i w razie konieczności ostrożnie zjechać na pobocze. Ja osobiście takich, co lubią szarżować w żaden sposób nie żałuje !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2