UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

winna jest slaba widocznosc, nie powinno byc krzakow ani drzew szczegolnie na tak waskim pasie, ale zaraz madrale powiedza ze kierowca winny bo jak to on kierowal, nie dostosowal predkosci do warunkow panujacych na drodze, to warunki nie sa dostosowane do akceptowalnego poziomu bezpieczenstwa, ten odcinek drogi dilujcie z tym, taki mamy klimat