UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
droga jak droga, ale na tej drodze jak i w celej NEBowskiej okolicy problemem sa nie dostosowujace predkosci do tych waskich drog. przeciez jakac waska droga z zakretami trzeba sie liczyc z tym ze cos z za tego zakretu nam wyjedzie. wiec trzeba jechac w takich momentach max 30 km/h a nie zasuwac tymi zlomami ile z fabryki zostalo. brak wyobrazni jest przerazajacy.
turban