UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jaaa123 - Jak mnie wk. .wiadomości takie badanie !!!!! Jedzie wieśniak jeden z drugim i co ślepy i nie widzi jaki stan drogi, jakie są pobocza itd. Żaden nie odpuści, żeby zwolnić i w razie konieczności ostrożnie zjechać na pobocze. Ja osobiście takich, co lubią szarżować w żaden sposób nie żałuje !!!!